Dronda#14

Specializujeme se na tvorbu leteckých zaběru, reklamních videí a animací s cilem zaujmout a efektivně osliovit cílovou skupinu. Jsme držíteli povolení k leteckým pracím bezpilotními letadly od Úřadu pro civilní letectví

Kraje:

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Kategorie:

akce image interiér krajina/exteriér lidé/event produkt/tutorial

Traveling in Madeira

Letecké zábery ostrovu Madeira

krajina/exteriér

labskou stezkou na kole trailer pro stream.cz - ČESKO ZEMĚ PRÍBĚHŮ

Kolem Labe vede jedna z nejoblíbenějších cyklotras v Evropě. Je dlouhá téměř 1300 kilometrů. My se dnes za Labem vydáme do Ústeckého kraje a začneme u brány Čech známé jako Porta Bohemica.

krajina/exteriér

EDDIE STOILOW - With You

Skvělá spolupráce s Adam Janata na videoklipu pro Eddie Stoilow - With you

image

AERIAL/DRONE SHOWREEL (Comingsoon Production)

Nabízíme letecké práce za pomocí nejmodernější video techniky. Realizovali jsme několik desítek projektů - od natáčení na hudebních festivalech, klipech, promo akci, reklam, televizních pořadu a mnoho dalších. Součástí našich služeb je kompletní příprava videa. Natočení materiálu podle požadavků klienta, sestříhání natočeného materiálu a kompletní příprava finálního videa. Jsme vlastníci všech potřebných licencí od úřadu pro civilní letectví, což nám umožňuje využití dronu pro všechny příležitosti. Samozřejmostí je pro nás pojištění odpovědnosti provozu DRONU

akce interiér krajina/exteriér lidé/event

Skanska - video promo

Oblíbenost video portálů a sociálních sítí je jasným důkazem toho, že lidé se v dnešní době raději dívají, než čtou. A tak současný trend velí firmám: „Pořiďte si firemní promo video!“ Buďte mezi konkurencí mnohem viditelnější, tím pak zajímavější a na internetu více vyhledávanější. Ať už potřebujete vytvořit zajímavý záznam z vaší akce, produktové video, reklamní spot, nebo videoklip, jsme pro vás ti praví.

image produkt/tutorial

Freestyle snowboarding in action

Video and edit for FreerideTV (Czech republic) Kaunertal openning 2018

akce krajina/exteriér

Česko země příběhů - Cestovni pruvodce

Dostali jsme skvělou příležitost spolupracovat na natáčeni poradu „Česko země příběhů“. Už brzy se můžete těšit na nové díly pořadu, a zatím vám posíláme malou upoutávku.

krajina/exteriér

Po stopách čarodějnic - ČESKO ZEMĚ PŘÍBĚHŮ

Jesenická oblast není fascinující jen svojí horskou scenérií, ale i děsivou minulostí. Stovky nevinných obětí tu v hrozných mukách skonaly v honu na čarodějnice. Staly se kořistí psychopatického inkvizitora.

krajina/exteriér

Monna - Stranger in the Rainy Street

Točení dronem je naší velkou vášni, a vždy potěší když, ještě ke všemu se natáčí na krásných místech. Této donové záběry byly pořízené pro hudební klip – „Stranger in the rainy street “ skupiny Monna.

akce image krajina/exteriér

Slevomat.cz – Letní dobrodružství začíná u nás!

Inspirujte se Richardem a Aničkou a vydejte se za letním dobrodružstvím! Nemusíte vůbec jezdit daleko – Česko je plné krásných míst. Spolupráce s portálem „Slevomat“. Naše produkce poskytla letecké záběry.

image krajina/exteriér produkt/tutorial