Dronda#6

Miluju létání, skvělé záběry a dobré světlo. Létám s profesionálním filmovým dronem Inspire 2 osazeným špičkovou kamerou Zenmuse X5S. Rozlišení videa až 5,2 k v RAW formátech ProRes a Cinema DNG. Záběry běžně stříháme na REDku, Alexu a podobně kvalitní filmové kamery. Fotografie v rozlišení 20,8 Mpx. Letecké práce multispektrální a termo kamerou pro průmysl, zemědělství a lesnictví: Průmysl Inspekce komínů termokamerou Tepelné úniky a vady izolace termokamerou Vizuální inspekce komínů, mostů, konstrukcí a budov Inspekce solárních elektráren a identifikace vadných panelů termokamerou Dokumentace a monitoring staveb Zemědělství Inspekce polí multispektrální kamerou, doporučení pro optimalizaci hnojení Dokumentace živelných škod (poškození, větrem, kroupami, hlodavci) pro pojišťovny Lesnictví Identifikace porostů napadených kůrovcem multispektrální kamerou 3D modely objektů, staveb i krajiny, ortofotomapy, výpočty objemů a kubatur. Klienti: Art Publishing, Black Film, Boogiefilms, CASE, České dráhy, Česká televize, Centrum Chodov, FC Inter Milan, Greenpeace, Guy Pearce, Karlovarský kraj, Mall, Miluju Prahu, Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Nice film, Nydrle, Praha 3, Publishers, Sivek hotels, Steyr

Kraje:

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj

Kategorie:

akce image interiér krajina/exteriér lidé/event produkt/tutorial

Showreel Skyworker 2018

Rok 2018 byl pro Skyworker plodný. Navázali jsme spolupráci s Českými drahami, točili jsme pro globální agenturu Wings4U v Indii, podíleli jsme se na natáčení několika reklam a dvou hudebních videoklipů. Do naší stáje přibyl špičkový filmový dron Inspire 2, kterým se točí i hollywoodské trháky. Stalo se toho hodně. Malý výběr z těch mnoha věcí, zážitků a záběrů nyní můžeme ukázat v krátkém showreelu.

image krajina/exteriér

THE NOMAD by Guy Pearce - music video

Guy Pearce je nejen vynikající herec (Iron Man 3, Králova řeč...), ale i muzikant. Bylo mi ctí a potěšením pořídit dronové záběry do jeho klipu k písni The Nomad pod režijím vedením Kerryho Browna.

krajina/exteriér lidé/event

Klip k písni Sarala, Hravé Hlasy

Hravé Hlasy jsou prima parta a natáčení s nimi byla velká zábava. V tomto případě jsem si rád zalétal bez nároku na honorář :)

krajina/exteriér lidé/event

Prezentační video pro hotel Selský Dvůr - Sivek Hotels

Pro Sivek Hotels jsme točili nejprve na Kampě. Po této první spolupráci mě pan Sivek oslovil, abych vytvořil celkové prezentační video i pro jeho další pražský hotel - Selský dvůr. Zde je výsledek. Tentokrát je kompletní produkce včetně střihu z dílny Skyworker.

image interiér krajina/exteriér lidé/event produkt/tutorial

Hotel Sivek: Kampa - Stará zbrojnice. Video s trackovací grafikou.

Při zpracování prezentačního videa hotelu na Kampě chtěl klient použít dynamickou trackovací grafiku, která se pohybuje spolu se záběrem. Důvodem bylo představit zajímavá turistická místa v okolí a ukázat, že jsou opravdu v docházkové vzdálenosti od hotelu. Podívejte se na výsledek.

image krajina/exteriér produkt/tutorial

Klášter Kladruby z dronu

Klášter Kladruby jsem jel nafotit na zakázku pro kalendář Plzeňského kraje. Je to ale tak úchvatné místo, že jsem tam natočil i pár záběrů a sestříhal jsem si je jen tak sobě pro radost. Je to takové pomalé, relaxační video. Nejlepší záběry jsou až v druhé půlce :)

image krajina/exteriér produkt/tutorial

České dráhy - rekonstrukce návratu TGM do vlasti

Práce pro České dráhy je velká zábava. Čeká se na tu správnou chvíli a člověk má jen cca minutu a jediný pokus na natočení záběru. Jednou z velkých akcí byla rekonstrukce návratu TGM do vlasti s historickou lokomotivou. Létání nám trochu komplikovalo počasí, ale i tak se povedlo udělat pár hezkých záběrů. V tomto případě jsme točili pouze dron. Pozemní kamery a střih jsou z produkce Českých drah.

akce image krajina/exteriér

Umělecký happening

Umělecký happening "Kladení plín u křížku" byl jednou z prvních akcí humpolecké galerie 8smička. Pozemní kamera a střih: Jan Látal.

akce krajina/exteriér lidé/event

Kynžvart a Bečov - prezentační video pro Karlovarský kraj

Kynžvart a Bečov - prezentační video pro Karlovarský kraj

image krajina/exteriér

Rouháš se děvče - videoklip Václava Jarošová a Nonstop

Videoklip k písni Rouháš se děvče Václavy Jarošové a skupiny Nonstop.

image krajina/exteriér lidé/event

Sucho v krajině - Nová energie Česka

Dron: Skyworker. Režie, kamera a střih: Jan Látal

image

Produktové video pro CASE

Dron: Skyworker, kamera a střih: Jakub Nitran, Martina Chroustová, Martin Tlsty, Marian Uhrin, Eduard Pitka

produkt/tutorial